Dietní režim, který si oblíbíte


Třídíte oblečení, které máte ve spodních policích vaší skříně. Tyto šaty jsou moc hezké a tady tu halenku jste nosila nejraději. Kolik už je to jen let, kdy jste se mohla procházet po pláži v plavkách bez zavinovacího šátku, nebo bez volných šatů přes koupací úbor? Není vše ztraceno! Můžete se vrátit do doby, kdy jste oblékala o několik čísel menší oděvy. Stačí se jen seznámit s programem proteinové diety. Že ji ještě neznáte? To je ale velká škoda! Je to úžasný způsob, jak zhubnout bez pocitu hladu a bez nežádoucího následného jo-jo efektu.
hubené břicho.jpg

Snadné dodržování režimu

Jistě jste i vy objevili v celé řadě časopisů nejrůznější stravovací plány a zaručené návody na zhubnutí. Zpravidla jsou doprovázeny i o přesně stanovená jídla, doplněná recepty na jejich přípravu. Začtete se do jednotlivých receptů a musíte si přiznat, že minimálně polovinu surovin doma určitě nemáte a některé dokonce ani neznáte. Začít si vařit podle takového jídelníčku je velmi náročné a především zdlouhavé. Oproti tomu si můžete zvolit rychlou přípravu jídel z programu proteinové diety. Balení obsahuje jídla na každý den a můžete si vybrat variantu slanou nebo sladkou i různé kombinace pokrmů. Režim se postupně upravuje tak, že přidáváte běžná jídla. Za několik týdnů přejdete pozvolna na normální stravu bez nechtěného jo-jo efektu.
velké kalhoty.jpg

Proteinová dieta je unikátní tím, že vašemu tělu přikáže spalovat tukové zásoby. Aktivní hmota zůstane zachována a díky dostatku bílkovin nemáte potřebu sáhnout po sladkostech. Cítíte se plni energie a po pár dnech už vidíte velký rozdíl na vaší postavě. Kilogramy i centimetry z objemu vás postupně opouštějí a vy každý den stojíte v úžasu před zrcadlem. Vaše štíhlejší postava na vás čeká už za několik krátkých týdnů, stačí, když jí vyjdete naproti. Proč ještě váháte? Plavková sezóna přijde již brzy!