Garnýže jsou více účelové



Máte za úkol dozařizovat firemní prostory – kanceláře, haly, chodby, posluchárnu. Je to tam vše již dokončené až na malé dodělávky, chybí garnýže a dekorační textilie. Co s tím? Vaše fantazie je v koncích.
Nejlépe uděláte, když navštívíte vyhlášené poradce v oboru bytového poradenství, designéry, návrháře. Sdělíte jim své představy o tom, jak místnosti mají vypadat a oni si už poradí. Vybrat obyčejné garnýže pro ně bude hračka.

V duchu elegantním či ležérním?

Nejdůležitější je, abyste jim sdělili, jak mají tyto místnosti fungovat, k čemu budou sloužit, jak často budou využívány a další podrobnosti. Barvy podlahy a nábytku by měla korespondovat nebo kontrastovat s barvami záclon, závěsů a totéž se týká sortimentu garnýže. Ale výsledek bude jistě úžasný!