Motorika v kostce


Co by mohlo udělat rodičům větší radost něž to, že jejich dítě prospívá, roste a učí se všechno tak, jak je to správné a samozřejmé? Pochopitelně, že nic, protože každý malý pokrok je dobrým krůčkem k tomu, že se v životě bude do budoucna orientovat tak, aby mělo všechny základy takzvaně v malíku.
Povzbudit logické myšlení a rovněž i základy jemné motoriky byste měli nenásilnou formou už v době útlého dětství vašeho dítěte. A to tak, že mu pořídíte hračku, která jeho schopnosti, zručnosti a smysly posílí i díky tomu, že je zcela neodolatelná.motorická hra

Hra na všech stranách

Aby vaše dítě od hračky neodtrhlo zrak, musí být nepochybně něčím znamenitá a lišit se od všech, které se v jeho pokojíku nacházejí. Motorická kostka https://www.chytraliska.cz/kategorie/interaktivni-didakticke-a-motoricke-hracky/motoricke-kostky/ je jednou z her, které jsou oblíbené u malých ratolestí zejména i díky tomu, že nabízí z každé její strany novou příležitost k zábavě, hře a poznávání. Má velký podíl na zdravém vývoji malých dětí i díky tomu, že se při hraní vaše dítě setká s ovládáním jeho zručností v podoběhmatu, bude trénovat jeho logické myšlení a naučí se dovednosti, které bude nezbytně potřebovat.

Kostek je více než dostatek

Těchto motorických kostek je na trhu mnoho, ale bohužel ne všechny přinášejí dostatek přínosných aktivit a jsou svou kvalitou na takové úrovni, aby s nimi byli rodiče spokojeni. V našem sortimentu můžete natrefit na kvalitní motorické kostky ze dřeva, které jsou v zájmu bezpečnosti a odolnosti na více než uspokojivé úrovni.motorický labyrint
Kromě klasických čtyř stran se můžete setkat i s kostkou, která je ve tvaru šestiúhelníku a nabídne tak vašemu dítěti ještě více možností k tomu, jak se zdokonalit v jeho zručnostech. Součástí všech kostek je vnitřní labyrint, po kterém můžete převlékat korálky. Je možné ho obrátit a jednoduše položit na vrchní část kostky, co je pro děti velmi lákavé a více praktické pro hru.
Pořiďte i vy vašemu dítěti jednu takovou motorickou hračku, která si najde uplatnění v jeho pokojíčku i proto, že je skladná a stejně tak velmi zábavná a nauční z pohledu hraní.