Pevné zdraví po celý rok


Pevné zdraví je základním stavebním kamenem spokojeného života a stará se o hladký chod organismu v osobním i profesním životě. Vždy bychom se tak o něj měli starat a snažit se ho co nejvíce podpořit. Kromě sportu a zdravého stravování můžeme využít i nerůznější doplňky stravy, které nám nabídnou podporu obranyschopnosti a vypořádají se s viry, bakteriemi a parazity již na úplném začátku. Generikum Neem mezi tyto doplňky patří a bojuje s nebezpečím již v jeho zárodku. Kromě podpory obranyschopnosti nabízí i stabilizaci tepu a skvělý vliv na kvalitu pokožky. Dalším účinkem je zamezení tvorbě krevních sraženin, které nás mohou ohrozit i na životě.

Lepší cena, stejné výsledky
Generika nabízí stejné výsledky jako klasická léčiva, ale přesto jsou levnější. Proč? Princip je jednoduchý. Generikum je totiž lék, na který již vypršel patent a firmy ho tak mohou volně nabízet a prodávat bez poplatků společnosti, která tento lék vytvořila. Cena generik tak oproti klasickému léku klesá i o několik desítek procent a to v závislosti na využitém léčivu. Výsledky jsou přitom zcela totožné a to díky stejnému obsahu léku jako u komerční verze.

Za pomocí přírody
To nejlepší většinou přichází z přírody a je třeba dbát na vše, co jíme a s čím si musí náš organismus poradit. Stejně tomu tak je i u léků, které mohou organismus zatížit a to svým chemickým složením. Vždy bychom tak měli preferovat přírodní složení, které je k tělu šetrnější a mnohdy nabízí i lepší výsledky. Výtažky z rostlin přitom často chemické léky zcela nahradí a to díky jedinečným účinkům. Jejich dlouhodobé užívání nezpůsobuje vedlejší problémy a zároveň nejsou problémem pro trávící soustavu. Cenově se mohou rovnat chemickým lékům a při volbě bychom tak vždy měli upřednostnit právě léčiva, vyrobená z přírodních zdrojů.