Pohodlnost spodního prádla je důležitým bodemDámy, jak se cítíte při nošení podprsenky? Vyhovují Vám klasické s košíčky nebo ty sportovní? Určitě se komfort mění v létě a v zimě. V létě každý volí větší volnost a pohodlnost, co se týče našeho těla. Slyšeli jste už o tejpech na prsa neboli prsních pásek? Pokud ne nebo jen tak zběžně, pojďte si přečíst pár řádků. Třeba se Vám trefíme do noty a bude to to pravé pro Vás a Vaše pohodlí. Nosit prsní pásky znamená odložit podprsenky a vzít pásku, která je přímo určená k tomuto účelu a nalepit si jí na svá ňadra tak, aby držela požadovaný tvar. Díky tomu nemusíte mít žádné zapínání na zádech, ani žádná ramínka.

Záda ženy

Pouze pásky na prsou. Jsou prodyšné, nepříjemné pocení proto nehrozí. Je skvělé, že si tejpy nastavíte tak, aby byla Vaše ňadra do výstřihu co nejpřitažlivější a krásně vše sedlo. Každý výstřih je jinak šitý a každému je pohodlné něco jiného, takže si vše zvolíte podle své vlastní představy. To se Vám s obyčejnou podprsenkou jen tak nepoštěstí. Pokud se rozhodnete tyto tejpy či pásky pořídit, přikupte si k nim kryty na bradavky . Proč? Ochrání tak Vaše bradavky při nalepování tejpů po celou dobu nošení. Zvolit můžete buď silikonové, ty jsou velice příjemné na dotek nebo klasické takzvaně látkové, které vypadají jako náplast s polštářkem, jen je v kulatém tvaru. Všechny další potřebné informace najdete na webových stránkách značky lifties. Veškeré příslušenství na jednom místě.

Žena ve žlutých šatech

Myslím si, že tenhle výrobek vzrůstá na popularitě. Jen ho ještě spousta žen nezná. Tak to pojďte napravit, vyzkoušejte a řekněte o tom svým kamarádkám. Jak se říká, za zkoušku nic nedáte a když budete s výrobkem spokojení, je to velké plus. Kdo by se nechtěl cítit komfortně, když jsou na trhu tyhle skvělé výrobky. Já už je nosím téměř rok a žádné nedostatky jsem na tomhle výrobku neshledala. Tak co myslíte, jdete do toho?