Přípravy na maturitní ples


V životě dívky jsou dvě velké události, kdy se má právo cítit jako opravdová princezna. Jsou jim právě maturitní ples a pak už jen svatba. Na svatbu je ještě čas, ale s tím prvním je právě teď vhodná doba něco udělat. Výhodou je zaručeně to, že opravdu dost dlouho dopředu víte, kdy přesně bude a tak máte dostatek času na to, si vše dopodrobna naplánovat a nic nepodcenit. Vytvořte si dostatečně včas nějaký seznam všech povinností, co máte před plesem. Jako první by na seznamu měli být zaručeně maturitní šaty. Musí být pro Vás perfektní a sedět Vám na jedničku. Můžete si je koupit, či půjčit v půjčovně, to už je jen a jen na Vás, ale pamatujte, že půjčovné je téměř stejně vysoké jako je cena za šaty nové. Takže si to všechno dobře promyslete, než se uchýlíte k nějaké koupi.
klobouk na karneval
Hned potom, co budete mít pořešeny šaty, tak neváhejte a objednejte si nějakou vizážistku a kadeřnici, která se o Vás v onen slavný den postará a udělá z Vás opravdovou princeznu, že se budete cítit jako v pohádce. Tyto ženy mají často na pilno v době plesové sezony, takže opravdu není dobré nic podceňovat. Kromě těchto důležitostí si naplánujte i návštěvy u kosmetičky a to především, když Vaše plet trpí akné a jinými kožními onemocněními. Kromě kosmetických procedur určitě zavítejte i na návštěvu na manikúru či pedikúru a to hlavně, když máte jako boty nějaké páskové sandálky s holou špičkou.
šaty na ples

Pamatujte na to, že upravené ruce a nohy jsou vizitkou každé správné ženy, tak si užívejte a nechte se rozmazlovat se vším všudy. Pak už je to všechno jen o správném načasování a rozvržení a pamatujte, že tento večer si Vy musíte užít a je celý o Vás, tak si ho nenechejte nikým a ničím zničit a jděte si za svým! Kromě těchto všech procedur ohledně krásy a vzhledu nezapomínejte také na to, abyste po celý den příprav dostatečně jedla a dodržovala pitný režim.