Reklamních předmětů s potiskem může být celá řada


Potisk předmětů a textilu je mnoho let prosperující služba, která se začala rozvíjet již za socialismu, tehdy pochopitelně spíše nenápadnou a nelegální tvorbou s převahou sítotisku. Dnes máme mnohem širší možnosti, včetně digitálního zpracování fotografické předlohy ve velmi vysokém rozlišení, a tak není problém (většinou) obtisknout cokoli, co si vymyslíme.

hrnek s potiskem

Nejobtížnější na celém procesu vytvoření reklamních předmětů s potiskem není až tak samotná realizace, ale vytvoření návrhu – předlohy, šablony, pokud se nechceme stát obětí zpravidla nejapných návrhů, co se točí kolem alkoholu (piva), obnažených žen, drog a různých destruktivních činností.

Které předměty mají největší úspěch

U sportovních nadšenců a různých akcí v rámci party lidí se společnými zájmy, jako je pobyt v přírodě, společná dovolená, folkové a pop či rock koncerty, tam jsou nejvíce v oblibě oděvy s potiskem (trička, mikiny, čepice, bundy, šortky atp.) Je to dáno samotným životním stylem, tito lidé se rádi prezentují právě oblečením, odlišují se tím od ostatních a dávají najevo svou jedinečnost nebo příslušnost k nějaké skupině. Chystáte-li se tedy např. na cyklistický výlet Podunajskou stezkou, úspěch budete slavit s tričky a s mikinami s výšivkou či potiskem, pro každého s jeho jménem a nějakým typickým symbolem, který dotyčného charakterizuje, např. dívka Zuzana může mít pod svým jménem fotku oblíbeného ovoce – ananasu, Honza třeba volejbalový míč.

květináč s potiskem

Dárky k narozeninám a k vánocům mohou být rovněž textilní, ale potěší i hrnek, externí USB disk, powerbanka, pouzdro na mobil nebo tablet, batoh s potiskem, peněženka, ale třeba i keramické ozdobné květináče, sady talířů a misek a mnoho dalších předmětů pro domácnost. Výhodou je možnost tisknout na rozmanité typy povrchů plastů, textilu, kovů, keramiky, skla, porcelánu.

Potisk může být i součástí originálních svatebních darů a podobných oslav, jako je zlatá svatba, maturita a promoce, ale zde pozor, aby šlo o decentní a seriózní námět, nebo naopak vtipný, ale zároveň inteligentní humor.