Stahování a ukládáníAle můžeme to udělat i obráceně a nejprve se podívat na tu záhadnou zkratku. Co asi znamená? Jak vás asi z celého perexu napadlo, půjde o něco se zvukem, a máte pravdu. Tato zkratka jen vyjadřuje další z mnoha způsobů uložení hudby. Znamená to Windows Media Audio. Je to formát komprese audia vyvinutý speciálně jako součást operačního systému Windows. Kdysi měl nahradit ještě známější a dodnes uznávaný mp3 formát, ale jak víme a vidíme, nestalo se tak, takže zůstal samostatným. S tímto formátem se můžete tedy setkat vždy, když půjde o něco od společnosti Microsoft, ale běžně se s ním možná ani nesetkáte. WMA se prostě mezi běžné uživatele neprosadilo a zůstalo samostatným zvukovým formátem. Proč k tomu došlo je jasné. Na mp3 se vztahují licenční poplatky a proč by měl Microsoft cpát peníze jinam, když si ve vlastním operačním systému může používat také vlastní zvukový formát, že ano.

poslech hudby

Přesto je tedy tento formát zde a je možno jej používat. Bohužel, ne vždy to jde, protože má vlastně jen jeden jediný kodér, tedy ten oficiální. Proto se může stát, že na jiných zařízeních dojde k potížím a tento formát zde prostě nepřehrajete. Ovšem samozřejmě, že jej lze konvertovat na formát jiný, například právě onen nejznámější a nejpoužívanější mp3.

Youtube downloader to WMA je jen odkaz na web, kde se dá stahovat skoro úplně všechno a automat vám to převede do čeho potřebujete. Pokud ovšem nepotřebujete něco hodně neobvyklého, jako třeba švédský REX.

videofilm

Závěrem, než přistoupíme k samotnému stahování, ještě můžeme říci, že formáty, tedy ty kompresní, lze zhruba rozdělit na dva, a to ztrátový a bezztrátový. Ale již dosti techniky.

Klikněte si na odkaz a uvidíte sami, že nový web vám nabízí třicet obdélníků s názvy jednotlivých kanálů. Sem kliknete na ten, ze kterého chcete stahovat a pak na další stránce vložíte adresu videa které chcete, čímž pak spustíte celý proces. To je vše.