V čem se liší americká půjčka od té obyčejné?


Víte, v čem spočívá hlavní rozdíl mezi klasickou půjčkou a americkým úvěrem? Především v tom, kolik úsilí musíte vynaložit, abyste ten běžný získali, a kolik sil vás bude stát, abyste dostáli všem jeho podmínkám. To s americkou půjčkou je to jiné, pohodové, prostě nemusíte udělat nic navíc než jen to, co je naprosto nezbytné.
A naprosto nezbytné je ručení nemovitostí – to je základ bezúčelového úvěru, který můžete využít k pokrytí vašich libovolných potřeb, aniž by vás v tom kdokoli omezoval.origami – 3 košile z bankovek.jpg
Ručení nemovitostí je typické nejen pro americké, ale také pro nebankovní hypotéky. I ty jsou velmi flexibilní a na žadatele nekladou příliš velké nároky. Avšak tím spíše je v takovém případě nezbytná dobrá záruka, protože když věřitel neví, na co své peníze poskytuje, pak nemůže dostatečně posoudit, zda takový podnik není příliš rizikový, a zda se mu peníze vrátí zpět.
Naštěstí zde existuje způsob, jak záruku v podobě nemovitosti prakticky vyřešit, i když vy sami žádnou nemovitost nevlastníte. Jednoduše musíte ve svém okolí najít ochotného spoluručitele, který se svým vlastním majetkem zaručí za vaše finanční závazky.bankovky na monitoru.jpg
Ale nemusíte se obávat, mnohdy stačí ručení i takovou nemovitostí, která nemá příliš vysokou hodnotu a nestojí ani milióny, ani statisíce. Ručit můžete třeba i garáží anebo zahradní chatkou v případě, kdy nejste příliš nároční, a stačí vám půjčka v řádu desítek tisíc.
Jednoduše platí, že čím více peněz chcete získat, tím větší a hodnotnější musíte poskytnout záruku, a naopak.
Tak, jako existuje chytré řešení v případě ručení nemovitostí, existuje i řešení v případě nízké bonity. Ano, je to tak, když požádáte o americkou hypotéku bez dokládání příjmů fahd.cz, můžete tak vyzrát na potíže s bonitou. Jestliže máte zdánlivě nízkou bonitu, která vaši schopnost splácet nijak neohrožuje, pak můžete tuto půjčku získat.

4/5 - (1 vote)
Categories