Výběr řasenky je základ dobrého líčení


Pro mnoho žen bývá náročným úkolem začít s líčením nebo se v něm alespoň zdokonalovat natolik, aby výsledný efekt byl nejen přijatelný, ale i sebeuspokojivý. Nemusí z vás být hned vystudovaná kosmetička, aby byly vaše pokusy o dokonalé líčení půvabné a přidaly vám na vaší kráse. Stačí se naučit pouze pár triků, myslet na pravidlo, že „méně je více“ a mít po ruce kosmetiku, která bude nejen kvalitní, ale i šetrná vůči vašemu zdraví.

A začít byste měly především tím, bez čeho si žádné líčení nedovedete představit – řasenkou.

Dbejte na ochranu vašich očí

Kvalitní kosmetika nemusí být pouze ty nejznámější značky na trhu. Mnohem důležitější než její název – by pro vás mělo být její složení.

Zajímat byste se o to, co si hodláte denně nanášet na vaše řasy měly i proto, abyste se vyhnuly nepříjemnostem, jakými jsou pálení (nebo podráždění) očí, nadměrná tvorba slz nebo alergická reakce.

Jestli hledáte šetrnou značku, vyzkoušejte naši řasenku pro citlivé oči https://www.pulo.cz/phb-rasenka-all-in-one.html, která vás zbaví potíží se špatným viděním a vedlejších účinků s dlouhodobým nanášením. Mimo jiné získala i ocenění, které svědčí o její kvalitě a spokojenosti mnoha žen s vysokou citlivostí na různé chemikálie v kosmetických přípravcích.

řasenka na oku

Na líčení přírodně

V současné době se můžete setkat na trhu s řadou přírodních produktů, které mají za účel poskytnout vám nejen komfort, ale chránit i vaši pokožku a jiné části, na které při líčení myslíte. Tato přírodní řasenka vám dopřeje mít pod kontrolou vzhled vašich řas bez toho, abyste se setkaly s rozmazáním nebo jejím drolením. Vydrží vám celý den a zachová si svůj tvar bez toho, abyste si vaše oči musely upravovat. Řasy prodlužuje, dopřeje jim objem a současně je v průběhu dne bude vyživovat a posilovat.

žena při líčení

Naučte se tedy nejen líčit, ale i vybírat kosmetiku tak, abyste byly spokojené a měly jistotu, že používáte pouze takovou, která prospívá vaší kráse a zdraví.