Vybírejte vše pro své šití a kreativní činnosti


Někdy je opravdu složité najít to pravé ořechové, co potřebujete ke svému šití. Ať už se šije na zakázku pro klienty, nebo šijete pro rodinu či přátele, chcete mít finální výsledek takřka dokonalý, a k tomu jsou krejčovské potřeby naprosto nezbytné. Potřebujete trošku vyčistit stroj a postarat se o něj, abyste mohli pohodlně a bez starostí šít? Pak jsou v nabídce například oleje, bez kterých se určitě neobejdete. Ale to jistě není to, pro co chodíte nejčastěji. Vybírejte z nejrůznějších kategorií podle vlastního vkusu, a to za skvělé ceny.

krejčovská panna

Nabídneme vám například často používané věci, jako jsou krejčovské křídy, fantomové fixy, neopomenutelné krejčovské metry či páráčky. Kromě tradiční textilní galanterie nabízíme také nejrůznější korálky, krásnou bižuterii či módní doplňky – mezi ty patří například krásné čelenky do vlasů, různé gumičky, sponky do vlasů či brože.

V našem sortimentu najdete také tolik oblíbené látky v kategorii látky metráž. Pokud budete potřebovat nejrůznější bavlněné či dekorační látky, fleece, flanel, jutu i krásné dětské minky či mikroplyš, určitě nebudete vědět, po které dříve sáhnout. Myslíme ovšem i na nejrůznější tvoření, takže jsme do nabídky zahrnuli také jutu, organzy, šifón, tyl a mnoho dalšího. Ať už si chcete ušít ubrusy, běhouny, závěsy nebo dětem kostým na maškarní, máme vše na jednom místě. A dobrou zprávou pro každého bude jistě i to, že si můžete objednávat již od půl metru!

kreativní švadlenka

Samostatnou kategorii máme právě pro tvoření a aranžování, protože to je často spjato právě se šitím. Objednejte si například dřevěné dekorace k nalepení, školní či chodníkové křídy pro zabavení dětí, skvělé lepidlo na puzzle, tavnou pistoli či různé kreativní sady. Náš sortiment je opravdu široký, aby si tu každý našel přesně to, co potřebuje. A když už budete vybírat třeba kreativní potřeby k vytvoření narozeninové výzdoby, můžete si přibalit i svíčky na dort!