Elegantní výloha


Ve chvíli, kdy si otevřete jakýkoliv obchod, tak zjistíte, jak důležité jsou některé maličkosti. Představte si, že se díváte do dvou výloh prodejen, ve kterých se prodává bižuterie. V jedné výloze je zboží poskládáno pouze na podložkách a ve druhé jsou jednotlivé kousky zavěšeny na vkusných stojanech. Která výloha vás zaujme více? Asi není potřeba se více ptát. Zejména ženy v tom mají určitě jasno.

kabelky

I kabelky mají své stojany

Stojany nemusejí být ale pouze na šperky a bižuterii. Tohoto pomocníka si mohou pořídit https://www.prima-obchod.cz/produkty/bizuterie/vybaveni-prodejen/stojany-na-bizuteriii obchodníci, kteří prodávají kabelky a jiné galanterní zboží. Výhodou stojanů je rozhodně to, že se vystavené zboží stává dokonale přehledným.

§ Pokud bychom vybírali stojan na kabelky, je rozhodně výhodnější pořídit si takový, který má nastavitelnou výšku.
§ Nejmenší nastavitelná výška tohoto pomocníka je čtyřicet jeden centimetr a nejvýše se dá upevnit do výše šedesáti osmi centimetrů.
Jeho další vlastností musí být rozhodně stabilita. I když je pravda, že by výloha, ve které by byly kabelky různě popadané přes sebe, určitě zaujala každého, kdo by šel okolo.

USPOŘÁDANÁ BIŽUTERIE
U panelů na bižuterii můžete volit z několika různých druhů.
– Stojany mohou být

§ otočné
§ závěsné
§ stojací.
Rozhodně se nemusíte obávat, že by pomocné stojany a panely ubíraly vystaveným věcem na kráse. Většinou jsou vyrobené ze stříbrného kovu, který ještě více zvýrazní a podpoří lesk vystaveného zboží. U některých druhů šperků by stříbrná barva odváděla pozornost od vystavených šperků. Proto můžete zvolit panely, které jsou vyrobeny z plastu a jsou čistě bílé. Jednou z variant jsou i elegantní černé stojany.

řetízky

o Stojany na bižuterii nemusejí ale využívat pouze obchodníci ve svých výlohách.
o Pokud najde některá z dam zalíbení v nošení krásné bižuterie natolik, že má doma více kousků, hodí se stojany rozhodně i jí.