I vypínač může být dokonalý, nevěříte?


Ano, něčemu takovému je těžké uvěřit, tím spíše, když většina z nás pamatuje desítky let, kdy tomu bylo přesně opačně. Není to zdaleka tak dávno, kdy se na trhu objevovaly pouze tři volby – buď jste si mohli pořídit zářivě bílé, béžové anebo šedé vypínače.
A světe div se, tato doba je pryč, naštěstí. Dnes už můžete volit nejen z několika málo barev, ale z široké barevné škály, která zdaleka nezahrnuje pouze barvy, ale také barevné odstíny. To je skvělá zpráva!barevný vzorník, kniha a malířská štětka.jpg
Je to úžasná zpráva nejen pro všechny ty, kteří mají rádi výrazně barevnou výmalbu stěn, ale také pro všechny ostatní, kterým záleží na tom, aby to u nich doma krásně vypadalo. A takových lidí je většina.
Přiznejme si na rovinu, že barevná stěna opatřená bílým vypínačem není to pravé. Na jednu stranu máte jistotu, že vypínač nikdy neminete a vždy ho snadno najdete, ovšem to jen díky tomu, že září už zdálky na všechny strany a všem bije do očí – takže kazí vzhled interiéru.
Díky schneider vypínačům https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/
 a zásuvkám řady unica je možné udělat všechno úplně jinak – váš byt může být dokonale vyladěný do toho posledního detailu, čehož dosáhnete tím, že si zvolíte vypínače anebo zásuvky v barvách stěn – a nejen v jejich barvách, ale také v potřebných barevných odstínech. A třeba i v zajímavých tvarech.strojek od zásuvky.jpg
Výrobky řady schneider unica jsou promyšlené k dokonalosti. Myslí nejen na to, že by naši věrní elektroničtí pomocníci měli být naprosto spolehliví, protože se bez nich neobejdeme, ale také na to, že aby se nám líbili, tak musí pěkně vypadat. Toho je dosaženo chytrým modulárním systémem. Na univerzální strojky je možné snadno připevnit unikátní rámečky. Právě tyto rámečky je možné volit v barvách a vůbec v celkovém designu, který k vám domů dobře zapadne. A jakmile vás jejich vzhled omrzí, tak je jednoduše vyměníte!

4.5/5 - (2 votes)